جایزه ملی مسئولیت اجتماعی بنگاههای اقتصادی ایران|csr award

اولین جایزه ملی مسئولیت اجتماعی بنگاههای اقتصادی ایران
اولین جایزه ملی مسئولیت اجتماعی بنگاههای اقتصادی ایران

درحالی‌که برخی افراد، رهبری را به‌عنوان نماد غرور یا یک وضعیت خاص می‌دانند، بانک اسلامی دوبی (DIB) این امر را به‌عنوان یک مسئولیت قبول می‌کنند، یک مسئولیت به‌عنوان اولین نام در بانکداری اسلامی، مسئولیت نسبت به مشتریان، مسئولیت نسبت به سهام‌داران، مسئولیت نسبت به جامعه، مسئولیت نسبت به کشور و مسئولیت برای ایجاد یک دنیای بهتر از طریق همه‌چیزهایی که ما انجام می‌دهیم. بانک اسلامی دوبی به معنای واقعی یک بانک، رفتار می‌کند.
ازآنجایی‌که خدمت به جامعه بخشی از ذات اسلام است، مسئولیت اجتماعی شرکتی (CSR) به‌عنوان یک جزء الزامی اصول و فلسفه بانکداری شناخته می‌شود. این بانک مفتخر است به این واقعیت که طرح‌های ابتکاری‌اش به جریان عظیم منابع مالی و به دنبال آن توسعه جامعه متصل شده است.
 تعهد نسبت به جامعه، این بانک از سایر شرکت‌ها متمایز می‌کند و در حقیقت بانک اسلامی دوبی به‌درستی، شهرت خود را ازاین‌جهت به دست آورده است که یک تفاوت قابل‌توجه در زندگی مردم ایجاد کرده است.
به‌عنوان یک‌نهاد مالی برجسته که در راستای توسعه جامعه می‌کوشد، بانک اسلامی دوبی یک سازمان منحصربه‌فرد است که در آن بهترین شیوه‌های کسب‌وکار و امور خیریه به‌منظور کمک به اقتصاد منجمد و جامعه سالم گرد آمدند. با کمک فلسفه آن‌ها در رهبری شرکتی مسئول، تعهد بانک اسلامی دوبی به جامعه شامل تعدادی طرح‌های حمایتی، طرح‌های تعالی و حوادثی است که منجر به تفاوتی عظیم در جامعه می‌شود.
اثبات این امر با این حقیقت است که بانک اسلامی دوبی جایزه emeafinance را برای مسئولیت اجتماعی شرکتی در خاورمیانه در سال 2009 را دریافت کرد.
اگرچه بانک اسلامی دوبی به‌طور مستقیم حامی مالی نهادها نیست، تلاش برای کمک کردن به‌عنوان یک بازوی کمکی می‌کند. به‌طور مثال، این بانک به مدارس متعددی برای تجهیز شدن با کامپیوتر و سایر تجهیزات کمک کرده است. این بانک همچنین 100% هزینه مالی ساخت و تجهیز مدرسه جدید Bader در رابطه با همتایان خود از مقامات دانش و توسعه بشری (KHDA) را تقبل کرده است. این بانک همچنین به‌طور مداوم به افراد ناتوان جسمی از طریق حمایت مالی و عملی مانند تهیه صندلی چرخ‌دار، سمعک و غیره کمک می‌کند.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

حامیان جایزه

ارتباط با ما

دبیرخانه دائمی : تهران، میدان ونک، چهارراه جهان کودک، برج امیر پرویز، طبقه 7 ، واحد 72
تلفن:88206711-021


 دبیرخانه اجرایی : تهران، خیابان مطهری، بعد از متروی مفتح، پلاک 212 ، طبقه دوم
تلفن : 42706-021  نمابر 88340929 - 021
info[@]csraward.ir

 

آمار بازدید جایزه ملی مسئولیت اجتماعی

تمامی حقوق محفوظ است ، طراحی شده توسط گروه نرم افزاری دیما ، قدرت یافته از دیما سی ام اس

تمامی حقوق برای نشان مسئولیت اجتماعی محفوظ است.

Template Design:Cyanviolet Group