دومین جایزه مسئولیت اجتماعی
CSRAWARD.IR

csr سی اس آر

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان

دكتر امير خجسته رييس فراكسيون مبارزه با مفاسد اقتصادي مجلس شوراي اسلامي عنوان كرد : مسئوليت اجتماعي در اين زمان يعني برخورد قاطع با مفاسد اقتصادي

دكتر امير خجسته رييس فراكسيون مبارزه با مفاسد اقتصادي مجلس شوراي اسلامي ديگر سخنران اين رویداد بود كه طي سخناني با اشاره به جايگاه بنگاههاي اقتصادي در دوران انقلاب و در طول سالهاي پس از آن گفت : بنگاههاي اقتصادي در حوادث مختلف كشور در كنار نظام بوده اند و نقش آفريني كرده اند و اينك نيز در حوزه مسئوليت اجتماعي تلاش مضاعفي را دنبال مي كنند تا وظايف خود را در اين بخش به بهترين شكل ممكن ايفا نمايند.

وي افزود: اين بنگاههاي در حوزه مسئوليت اجتماعي در شرايطي كه كشور نيازمند حمايت در اين بخش است با جسارت و قدرت ورود پيدا كرده اند و اتفاقات خوبي را در اين حوزه شاهد هستيم.

دكترخجسته در ادامه با تاكيد بر نقش بخش هاي مختلف حاكميت در ايفاي نقش مسئوليت اجتماعي گفت : يكي از مهمترين وظايف قواي مختلف كشور در حوزه مسئولیت اجتماعي اداي وظيفه در اين بخش آن هم در قالب مبارزه با فساد در جامعه است.اگر شفاف سازي در اقدامات  و فعاليت هاي بخش هاي مختلف دولت و نيز نظارت و اجراي احكام قاطع از سوي قوه مقننه و قضاييه صورت پذيرد آن زمان ما به مسئوليت اجتماعي خود عمل كرده ايم.

نماينده مردم همدان در مجلس شوراي اسلامي با تاكيد براين نكته كه مبارزه با فساد هزينه دارد افزود: امروز مطالبه مردم از مسوولين مبارزه با فساد و افشاي مفاسد اقتصادي است و اگر مسئولين به وظايف خود در اين حوزه عمل مي كردند الان شرايط اينگونه نبود.

دكتر خجسته يادآور شد : هنوز تحريم هاي ظالمانه آمريكا عليه ما شروع نشده، شرايط بازار و اقتصاد ما اينگونه به هم ريخته است. اين به دليل عدم برخورد قاطع با مفاسد اقتصادي است. بنده از سران سه قوه درخواست كرده ام به مفسدان اقتصادي رحم نكنيد زيرا اينها به مردم رحم نمي كنند. مردم از ما شفافيت و قاطعيت مي خواهند و به عقيده من مسئوليت اجتماعي در اين زمان يعني برخورد قاطع با افرادي كه غارتگر بيت المال هستند.

ارتباط با ما

دبیرخانه دائمی : تهران، میدان ونک، چهارراه جهان کودک،
برج امیر پرویز، طبقه 7 ، واحد 72
تلفن:88206711-021


دبیرخانه اجرایی : تهران، خیابان بهشتی، ابتدای خیابان صابونچی,
پلاک 3 , طبقه 4 شرقی ( شرکت هم آورد)

 

Template Design:Dima Group