دومین جایزه مسئولیت اجتماعی
CSRAWARD.IR

csr سی اس آر

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان

در مراسم "دومین جایزه مسئولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی ایران"  مستند از مقدم تا نظرآباد با حضور وزیر محترم راه و شهرسازی،نمایندگان مجلس شورای اسلامی و اتاق بارزگانی ایران و مدیران بخش خصوصی و دولتی رونمایی گردید.

به گزارش روابط عمومی،در مراسم "دومین جایزه مسئولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی ایران"  مستند از مقدم تا نظرآباد با حضور وزیر محترم راه و شهرسازی،نمایندگان مجلس شورای اسلامی و اتاق بارزگانی ایران و مدیران بخش خصوصی و دولتی رونمایی گردید.
مفهوم مسئولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی ، در دنیا سابقه ای 20 الی 30ساله دارد اما ما در تاریخ تجارت در کشور خود ، تجارب زیادی از موارد دقیق و صحیح این مفهوم داریم. تجاربی که آثار آن برای سال ها بر فرهنگ ، اقتصاد و محیط زیست ایران باقی مانده و کارنامه آن تجار ،چون ستاره ای بر تارک تاریخ این کشور می درخشد. دبیرخانه جایزه مسئولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی ایران در صدد است تا هر سال به معرفی یکی از فرهیختگان بپردازد. در همین راستا شرکت همراه مدیریت آرمانی(هم آ) و دبیرخانه دائمی جایزه مسئولیت اجتماعی با همکاری اهالی نظرآباد و مدیریت کارخانه مقدم مستندی از اقدامات وی تهیه نمود.فعالیت های مسئولانه که امروز به عنوان CSR توسط بنگاه های اقتصادی اجرا میشود.
جهت مشاهده این مستند به آدرس https://www.aparat.com/v/uocNTمراجعه نمایید.

ارتباط با ما

دبیرخانه دائمی : تهران، میدان ونک، چهارراه جهان کودک،
برج امیر پرویز، طبقه 7 ، واحد 72
تلفن:88206711-021


دبیرخانه اجرایی : تهران، خیابان بهشتی، ابتدای خیابان صابونچی,
پلاک 3 , طبقه 4 شرقی ( شرکت هم آورد)

 

Template Design:Dima Group