دومین جایزه مسئولیت اجتماعی
CSRAWARD.IR

csr سی اس آر

به گزارش روابط عمومی
بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان

موضوع مسئولیت اجتماعی شرکتی در نخستین رویداد روابط عمومی استان سمنان و اولین نشست استانی انجمن روابط عمومی ایران توسط تایماز سید مصطفایی رئیس هیئت مدیره شرکت همراه مدیریت آرمانی (هم آ) مطرح شد.

به گزارش روابط عمومی ، موضوع مسئولیت اجتماعی شرکتی در نخستین رویداد روابط عمومی استان سمنان و اولین نشست استانی انجمن روابط عمومی ایران توسط تایماز سید مصطفایی رئیس هیئت مدیره شرکت همراه مدیریت آرمانی (هم آ) مطرح شد.
بنابر این گزارش ، در این رویداد که با حضور مدیران روابط عمومی دستگاه های دولتی و خصوصی و به همت مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی استانداری سمنان و انجمن روابط عمومی ایران برنامه ریزی گردیده بود ، یاد و خاطره میرزابابا مطهری نژاد پدر روابط عمومی ایران نیز گرامی داشته شد.
در این رویداد که در تالار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مرکز این استان برگزار شد ، ضمن حضور تایماز سید مصطفایی رئیس هیئت مدیره شرکت هم آ و دبیر جایزه مسئولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی ایران ، دکتر بهنام عضو هیئت مدیره انجمن روابط عمومی ایران ، دکتر ناجی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان ، دکتر نامور مدرس دانشگاه شهید بهشتی و دکتر زارعیان معاون امور مشتریان مخابرات ایران ، فرماندار و رئیس شورای شهر سمنان به ایراد سخنرانی پرداختند.
سید مصطفایی در این رویداد به نقش موثر مسئولیت اجتماعی در روابط عمومی ها اشاره نموده و افزود که مدیران روابط عمومی می بایست استراتژی های مسئولیت اجتماعی را با استراتژی های کلان سازمان همسو نموده و ترویج و توسعه این مفهوم در داخل سازمان و ذینفعان تلاش نمایند. ایشان به اهمیت گزارش دهی در خصوص مسئولیت اجتماعی توسط روابط عمومی ها اشاره نمود.
در ادامه این رویداد ، دکتر بهنام عضو هیئت مدیره انجمن روابط عمومی ایران به اصل شفافیت و کارکردهای آن که از اصول مسئولیت اجتماعی شرکتی می باشد اشاره نمود و تاکید نمود در صورت توجه به این مسئله دیگر مشکلات و پیامدهای کنونی که شاهد آن هستیم در سازمان کاهش می یابد.
دکتر نامور نیز به تاثیر مسئولیت اجتماعی برروی برند و اعتبار بنگاه مطالبی را ارائه نمود.
این رویداد با رونمایی تمبر یادبود استاد مطهری نژاد به پایان رسید.

ارتباط با ما

دبیرخانه دائمی : تهران، میدان ونک، چهارراه جهان کودک،
برج امیر پرویز، طبقه 7 ، واحد 72
تلفن:88206711-021


دبیرخانه اجرایی : تهران، خیابان بهشتی، ابتدای خیابان صابونچی,
پلاک 3 , طبقه 4 شرقی ( شرکت هم آورد)

 

Template Design:Dima Group