دومین جایزه مسئولیت اجتماعی
CSRAWARD.IR

csr سی اس آر

به گزارش روابط عمومی،در راستای توسعه و ترویج مسئولیت اجتماعی شرکتی، قسمت جدید دیدار و گپ و گفتگوی پیرامون این موضوع با صاحب نظران،مسئولان و افراد تاثیر گذار توسط دبیر خانه دائمی جایزه مسئولیت اجتماعی آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی،نشست مشترک تایماز سید مصطفایی،رئیس هیئت مدیره شرکت هم آ و علی اکبر بنی اسدی مدیر ارتباطات و اموربین الملل شهرداری سمنان در محل شرکت هم آ بر گزار شد.

پیام تبریک رئیس هیئت مدیره شرکت همراه مدیریت آرمانی به مناسبت آغاز سال 1398
تایماز سید مصطفایی؛ رئیس هیئت مدیره شركت همراه مدیریت آرمانی(هم آ) در پيامي فرارسيدن عيد نوروز را تبريك گفت.
به گزارش روابط عمومي شركت هم آ متن پيام به اين شرح است :

به گزارش روابط عمومی

به گزارش روابط عمومی، دبیرخانه سومین دوره جایزه مسئولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی ایران آغاز به کار نمود.

به گزارش روابط عمومی، چهارمین قسمت ماش توسط شرکت همراه مدیریت آرمانی (هم آ) منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی، تایماز سید مصطفایی دبیر جایزه مسئولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی ایران و مدیرعامل شرکت هم آ گفت: 

به گزارش روابط عمومی، قسمت سوم پویانمایی مجموعه "ماش" با موضوع "مسئولیت اجتماعی شرکتی و رهبری سازمان" توسط شرکت همراه مدیریت آرمانی (هم آ) منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی، محمد صفری معاون مرکز توسعه سیاست های راهبردی وزارت راه و شهرسازی با صدور پیامی ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های شبانه روزی دبیرخانه دائمی جایزه مسئولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی ایران از اهتمام وزارت راه و شهرسازي بر نهادينه سازي مسئوليت اجتماعي در شركتها و سازمانهاي تابعه خبر داد:

پروانه مافي نماينده تهران در مجلس شوراي اسلامي: رابطه بسيار نزديكي بين مسئولیت اجتماعي سرمايه اجتماعي كه مردم هستند وجود دارد

يحيي آل اسحاق رييس اتاق بازرگاني ايران و عراق

حقيقت توجه به مسئولیت اجتماعي در حوزه تاريخي و ديني ما از پيشينه عميقي برخوردار است

دكتر امير خجسته رييس فراكسيون مبارزه با مفاسد اقتصادي مجلس شوراي اسلامي عنوان كرد : مسئوليت اجتماعي در اين زمان يعني برخورد قاطع با مفاسد اقتصادي

در مراسم "دومین جایزه مسئولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی ایران"  مستند از مقدم تا نظرآباد با حضور وزیر محترم راه و شهرسازی،نمایندگان مجلس شورای اسلامی و اتاق بارزگانی ایران و مدیران بخش خصوصی و دولتی رونمایی گردید.

بهنام، عضو کمیته  داوران دومین جایزه مسئولیت اجتماعی گفت

تایماز سید مصطفایی مدیرعامل شرکت همراه مدیریت آرمانی در حاشیه "دومین جایزه مسئولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی ایران" به اهمیت نقش مسئولیت اجتماعی در بنگاه های اقتصادی اشاره نمود.

کتاب مسئولیت اجتماعی در دومین جایزه مسئولیت اجتماعی رونمایی شد

 در انجام وظايف حوزه مسئولیت اجتماعي بايد قانون مدنظر قرار گيرد

درمراسم دومین جایزه مسئولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی ایران تاکید شد:

نقش مسئولیت اجتماعی دربنگاه های اقتصادی همواره ازجمله مهم ترین مسائل مهم بوده است که متاسفانه درایران این موضوع  طی سالهای گذشته به طور کامل فراموش شده بود.
به جرات می توان به این نکته مهم اشاره کرد که درجهان امروزبرای دست یابی به رضایت و وفاداری مشتریان نسبت به یک بنگاه اقتصادی باید رعایت اصول اخلاقی توام با حفظ مسئولیت اجتماعی باشد که با وقوع چنین اتفاقی یک بنگاه اقتصادی می تواند به توسعه بازارامیدوارباشد.

به گزارش روابط عمومی ، کارگاه تخصصی CSR با حضور نمایندگان بنگاه های خصوصی و دولتی با ارائه دکتر مارتین نئوریتر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، کارگاه آموزشی آشنایی با مفهوم مسئولیت اجتماعی شرکتی  با ارائه رئیس و موسس شرکت بین المللی CSR در اتریش، آقای مارتین نئوریتر توسط دبیرخانه دائمی جایزه مسئولیت اجتماعی برگزار خواهد شد.

ارتباط با ما

دبیرخانه دائمی : تهران، میدان ونک، چهارراه جهان کودک،
برج امیر پرویز، طبقه 7 ، واحد 72
تلفن:88206711-021


دبیرخانه اجرایی : تهران، خیابان بهشتی، ابتدای خیابان صابونچی,
پلاک 3 , طبقه 4 شرقی ( شرکت هم آورد)

 

Template Design:Dima Group