دومین جایزه مسئولیت اجتماعی
CSRAWARD.IR

csr سی اس آر

گفتگو با خبرنگار مؤسسه مشی فاخر
بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان

به گزارش روابط عمومی تایماز سید مصطفایی مدیرعامل شرکت همراه مدیریت آرمانی(هم آ) در گفتگو با خبرنگار موسسه مشی فاخر در استان خوزستان گفت

به گزارش روابط عمومی تایماز سید مصطفایی مدیرعامل شرکت همراه مدیریت آرمانی(هم آ) در گفتگو با خبرنگار موسسه مشی فاخر در استان خوزستان گفت:

* مرز میان استاندارد و فرا استاندارد در مسئولیت اجتماعی ؟
استاندارد یعنی نظم و قانون هر كاری كه طبق اصول منظم و مرتب انجام شده باشد می گویند طبق استاندارد است و مهر استاندارد دریافت می كند. مسئولیت اجتماعی شرکتی (Corporate Social Responsibility)  یا مسئولیت اجتماعی سازمانی به نقش شرکتها درحوزه اجتماع و محیط زیست می‌پردازد و با توجه به مفاهیم ارائه شده در این زمینه مسئولیت اجتماعی انجام فعالیت هایی فراتر از الزامات قانونی و درنتیجه فرا استاندارد می باشد. بر این اساس میتوان مرز بین اقدامات استاندارد یعنی الزامات قانونی و فرا استاندارد را تعریف نمود.

* تدوین گزارش GRI چه مزیت و امتیازی برای شرکتها به همراه خواهد داشت؟
گزارش دهی همواره به عنوان ابزار اصلی جهت ترویج تجارت منصفانه و شفافیت، و جلوگیری از رشوه و فساد مورد توجه و استفاده قرارگرفته است و معمولا به‌طور سالانه تهیه و منتشر می‌شود.
انتشار گزارشات مرتبط در این حوزه علاوه بر ترسیم عملکرد حقیقی شرکت برای کلیه ذی نفعان، باعث تقویت نام تجاری شرکت، وفاداری بیشتر مشتری و دریافت حمایت های مادی و معنوی بیشتر می گردد.
نگاهی به روندهای جهانی نشان می دهد که انتشار گزارش های پایداری توسط سازمان ها، شتاب بسیار زیادی گرفته است. انتشار این گزارش ها در برخی کشورها، حتی از الزامات قانونی به شمار می رود.
گزارش دهی بر اساس استاندارد جامع و شناخته شده ی GRI مدیران را قادر می سازد که موقعیت خود را به راحتی و با جامعیت بیشتری با سایر فعالان در آن صنعت در اقصی نقاط دنیا مقایسه نمایند.

ارتباط با ما

دبیرخانه دائمی : تهران، میدان ونک، چهارراه جهان کودک،
برج امیر پرویز، طبقه 7 ، واحد 72
تلفن:88206711-021


دبیرخانه اجرایی : تهران، خیابان بهشتی، ابتدای خیابان صابونچی,
پلاک 3 , طبقه 4 شرقی ( شرکت هم آورد)

 

Template Design:Dima Group