دومین جایزه مسئولیت اجتماعی
CSRAWARD.IR

csr سی اس آر

محمد ایروانی، مدیرعامل شرکت انرژی دانا
بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان

محمد ایروانی، مدیرعامل شرکت انرژی دانا 

محمد ایروانی، مدیرعامل شرکت انرژی دانا به عنوان یکی از سخنرانان در این نشست تخصصی با بیان این‌که مسئولیت اجتماعی سازمان، یک مدل گسترش یافته حاکمیت شرکتی بر اساس وظایف حمایتی از همه ذینفعان آن کسب و کار است، تصریح کرد: مشارکت ذینفعان برای حفاظت از اعتبار شرکت به طور موثر و به عنوان یک مدل کلیدی مدیریت ریسک، پیوستن داوطلبانه به استانداردها و سیستم‌های مدیریت زیست محیطی، همکاری و ابتکار عمل برای طراحی استانداردهای جدید برای رسیدگی به مسائل اجتماعی و زیست محیطی از جمله مسئولیت‌های اجتماعی یک سازمان است.
وی به تکامل رویکرد مسئولیت اجتماعی (CSR) از دهه 90 تا 2010 اشاره کرد و افزود: در دهه 90 آثار مخرب زیست محیطی کاملا مشهود بود، این رویکرد در اواخر این دهه به رویکرد سنتی صرفا تجاری به یک رویکرد جدید شهروند خوب تبدیل شد.
به گفته ایروانی، رویکرد مسئولیت اجتماعی در سال 2010، آسیب نرساندن و به نفع رسانی بوده است.
مدیرعامل شرکت انرژی دانا، ایران را در مسئولیت اجتماعی مناسب ارزیابی کرد و گفت: این جایگاه به خاطر پیشینه تاریخی و مذهبی ایران بوده است.
ایروانی، سیر تکامل ایران در بخش مسئولیت اجتماعی را صعودی دانست و یادآور شد: سابقه بیش از نیم قرن مسئولیت اجتماعی (ایران ناسیونال ) پیشرفت در سال‌های 76 تا 83 (مپنا، مهرآفرینان، پیشگامان)، برگزاری همایش CSR صنعت نفت نشان دهنده روند صعودی فعالیت‌های مسئولیت اجتماعی در ایران است.

ارتباط با ما

دبیرخانه دائمی : تهران، میدان ونک، چهارراه جهان کودک،
برج امیر پرویز، طبقه 7 ، واحد 72
تلفن:88206711-021


دبیرخانه اجرایی : تهران، خیابان بهشتی، ابتدای خیابان صابونچی,
پلاک 3 , طبقه 4 شرقی ( شرکت هم آورد)

 

Template Design:Dima Group