دومین جایزه مسئولیت اجتماعی
CSRAWARD.IR

csr سی اس آر

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان

به گزارش روابط عمومی، تایماز سید مصطفایی مدیر عامل شرکت همراه مدیریت آرمانی (هم آ) پانزدهم اسفند روز درختکاری را تبریک گفت.

سهم شما از هوای پاک چقدر است؟
    به گزارش روابط عمومی، تایماز سید مصطفایی مدیر عامل شرکت همراه مدیریت آرمانی (هم آ) پانزدهم اسفند روز درختکاری را تبریک گفت.
وی ادامه داد، امیدواریم که غرس درخت توسط صاحبان کسب و کار فقط بصورت نمادین و تنها در یک روز از سال نباشد، بلکه ایشان سهم خود را از هوای پاک و میزان آلوده کردن و وارد کردن کربن به چرخ محیط زیست ، قطع کردن درخت و تخریب محیط زیست پیرامون را مشخص نمایند.
دبیر جایزه مسئولیت اجتماعی گفت ، حداقل اقدام جهت جلوگیری از قطع درختان در محیط کار، الکترونیکی کردن فرایندها و خارج کردن و یا حداقل نمودن مصرف کاغذ است. مدیران می توانند با تغییر در نوع بسته بندی محصولات تولیدی میزان مصرف کاغذ و مقوا را به پایین ترین سطح ممکن برسانند. طرح های تشویقی و فرهنگ سازی در محیط کار و در درون خانواده¬های کارکنان نیز می تواند سهم به سزایی در آلودگی هوا و قطع درختان داشته باشد. مدیر عامل هم¬آ، در پایان از مدیران ، صاحبان بنگاه های اقتصادی، اشخاص حقیقی و حقوقی درخواست نمود تا پایان سال جاری هر کدام یک درخت غرس نمایند و در تعطیلات نوروز بیشتر مواظب طبیعت باشند.

ارتباط با ما

دبیرخانه دائمی : تهران، میدان ونک، چهارراه جهان کودک،
برج امیر پرویز، طبقه 7 ، واحد 72
تلفن:88206711-021


دبیرخانه اجرایی : تهران، خیابان بهشتی، ابتدای خیابان صابونچی,
پلاک 3 , طبقه 4 شرقی ( شرکت هم آورد)

 

Template Design:Dima Group